Bc. Aneta Novotná

Specializace
  • Intenzivní terapie

O mně

Diplom z fyzioterapie jsem získala na Západočeské univerzitě v Plzni fakultě zdravotnických studií. V rámci studia jsem získala zkušenosti v pražských zdravotnických zařízení jako je Ústřední vojenská nemocnice, Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, Mediterra s.r.o.- Rehabilitační klinika Praha Malvazinky, Nemocnice na Bulovce. Zkušenosti jsem též načerpala z plzeňských zdravotnických institucí, příkladem je Fakultní nemocnice Plzeň nebo Mulačova nemocnice.

Před nástupem do Cortex Neuro Centre jsem pracovala ve dvou prestižních neurorehabilitačních klinikách zaměřených na dětské pacienty, odkud mám zkušenosti s vedením intenzivních a individuálních terapií, především s dětskou mozkovou obrnou či jinými neurologickými diagnózami.

V terapii využívám a kombinuji několik fyzioterapeutických metod a konceptů. Mým cílem je vytvořit dlouhodobý individuální terapeutický plán, který povede k vytvoření a upevnění správných pohybových vzorců a schopnosti dostat se do vyšších vývojových pozic.

× Napište nám